Про нас

З самого дитинства, займаючись в авіамодельному гуртку, було цікаво створювати моделі планерів. Все починалося з вільно літаючих моделей класу F1B.

До 2012 року виступали на моделях інших виробників і в момент активного розвитку захотілося щось поміняти, поліпшити. На моделях інших виробників це неможливо було зробити, це і послужило поштовхом для створення чогось свого, чогось нового.

У листопаді 2012 році Чех Олександр, Петренко Сергій, Петренко Олександр створили компанію CN-models. Використовуючи свій багаторічний досвід виступів на міжнародній арені, ми почали зі створення своєї моделі – Optimus. У 2014 році модель Optimus була повністю закінчена. І в цьому ж, 2014 році, на ЧС в Словаччині, Чех А. і Петренко А. виступали в збірній на своїй моделі Optimus.

Паралельно з моделлю, в 2014 году почали виробництво надлегкої карбонової тканини.

Після 5 років спільної роботи стало цікаво перезавантажитися і створити нову команду.

Так, в 2018 році була створена компанія ССМ, яка на сьогоднішній день продовжує випускати модель Optimus. Незабаром очікується випуск нової модифікації моделі.

Ми так само займається випуском надлегкої карбонової тканини. Досягненням 2018 року стало виготовлення тканини вагою всього в 10 гр / м2.

Наша молода команда не зупиняється на досягнутому. Використовуючи свій попередній досвід, ми продовжуємо розвиватися. Нам цікаво вдосконалюватися і створювати все нове й нове, щоб радувати і дивувати вас своїми новаціями.

 

 

Обрати р/к модель
Перейти